PETIT FORESTIER MAGYARORSZÁG Kft.

PETIT FORESTIER,

A Petit Forestier 1907-ben alapított családi vállalkozás, amely szakértelmünknek köszönhetően, a különböző hűtő berendezések és hűtő járművek bérbeadásában, lehetővé tette számunkra, hogy e területen európai vezetővé váljunk és folyamatos növekedésben legyünk:

  • 670 millió Euro bevétel,
  • 3600 alkalmazott,
  • 238 összesen 22 országban.

Erőnk a hálózatunkban és szakértelmünkben rejlik, illetve a vállalati-, emberi-, és a munkatársakat bevonó kultúránkban. Értékeink alapját képezik cégünk identitásának.

A Petit Forestier fő céljai közé tartozik: megerősíteni jelenlétét és jelenlegi pozícióját a nemzetközi piacokon, új piacok meghódítása és stratégiai szerepet vállalni az új  technológiák, környezetvédelem fejlesztésében.

Jöjjön, erősítse budapesti csapatunkat, keresünk egy

(HŰTŐ, HÁTFAL) KISTEHERAUTÓ, KAMION SZERELŐ

A kirendeltség műhely vezetőjének közvetlen felelőssége alatt az elvégzendő feladatok a következők:

  • A könnyű haszongépjárművek, teherautók, félpótkocsik teljes körű szervízelése, karbantartási és megelőzési munkáinak elvégzése: futójavítások, általános, időszakos karbantartási munkák, diagnosztika felállítása, össze és szétszerelések, mechanikai részek ellenőrzése és beállítása,
  • Hibák megállapítása, különféle elektromos munkák és beállítások elvégzése, hegesztések, hidraulika és kerekek karbantartása,
  • Hozzájárulni a vevőink által várt szolgáltatás minőségéhez és biztosítani a járművek megfelelő műszaki állapotát
  • A Csoport összes műhelyében fontos az egészségügyi és biztonsági előírások betartása a munkafolyamatok során.

Több mint egy állást kínálunk Önnek, egy valódi szakmai karriert a belső előléptetési politikánknak köszönhetően. Megadjuk Önnek a lehetőséget, hogy fejlessze képességeit a saját képzési központunkban.

Akit keresünk :

Mechanikus autószerelői végzettség és/vagy kamionszerelői végzettség, autodidaktákat elfogadunk ha tapasztalatát tudja igazolni hasonló munkakörben

Szenvedélyes, precíz, proaktív és motivált a munkájában, csapatjátékos és ügyfél orientált.

  • B típusú jogosítvány
  • C típusú jogosítvány előny,
  • Munkavégzés helye:Üllő
  • Szerződés: Határozatlan idejű
  • Fizetés: Bruttó 600.000 HUF (megállapodás profil szerint) + ügyeleti és kiszállásidíj

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Hegesztő, Lángvágó

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2225 Üllő, Pesti út 209.

SZERETNE HOZZÁJÁRULNI A NÖVEKEDÉSÜNKHÖZ ÉS RÉSZT VENNE A SIKEREINKBEN? KÜLDJE EL ÖNÉLETRAJZÁT A: "Jelentkezem" gombra kattintva.