A VELUX Magyarország Kft. piacvezető tetőtéri ablakgyártó vállalat Fertődön és Fertőszentmiklóson, több mint 30 éve működik a régió egyik legnagyobb munkáltatójaként. Csapatunkba keresünk angolul jól beszélő HSE vezető munkatársat, aki szívesen dolgozna hazai és más országbeli kollégáinkkal együtt a folyamatos magas szintű VELUX minőség fenntartása érdekében.

HSE vezető

Feladatok és felelősségek

  • Az egészségvédelmi, munkavédelmi, környezetvédelmi és tűzvédelmi (együttesen HSE) tevékenységek szervezése, koordinálása
  • Biztosítja a hatályos jogszabályoknak és a vállalatcsoport által kiadott előírásoknak való megfelelést
  • Részt vesz a HSE stratégia, éves HSE terv kidolgozásában és gondoskodik azok megvalósításáról
  • A biztonsági teljesítménnyel kapcsolatos akciótervek maghatározása illetve végrehajtatása
  • Ösztönzi és fejleszti a vállalatnál a HSE tudatosságot és kultúrát
  • Szakmai tanácsokkal és iránymutatással segíti a vezetőket és dolgozókat a HSE megfelelés érdekében
  • Hulladékszállítás koordinálása, irányítása, a törvényi előírásoknak történő megfelelés biztosítása
  • Koordinálja és fejleszti a vállalat környezetvédelmi programjait
  • Részt vesz az események, balesetek kivizsgálásában és javító intézkedések meghatározásában
  • Koordinálja a kockázatértékelési folyamatot és a javító intézkedések meghatározását azok megelőzésére
  • Fejleszti és koordinálja a vállalat egészségmegőrző programjait
  • Kialakítja a HSE képzési programot és koordinálja annak működését
  • HSE fejlesztési projektek kezdeményezése és szponzorálása, az éves HSE célok meghatározásában való közreműködés
  • A vállalat HSE tevékenységének nyomon követése és riportálása (pl.: audit eredmények, célkitűzések megvalósítása)
  • Közreműködik az auditokra való felkészülésben
  • Támogatja és fejleszti a csapattagokat (3 fő)

Szükséges kompetenciák:

  • Felsőfokú munkavédelmi szakképzettség elvárás
  • Környezetvédelmi, vagy tűzvédelmi végzettség előnyt jelent
  • ADR végzettség vagy emelőgép-ügyintézői végzettség előnyt jelent
  • Termelő vállalatnál szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat elvárás
  • Vonatkozó törvények, jogszabályok, hazai és nemzetközi előírások naprakész és magabiztos ismerete
  • OHSAS 18001, ISO 14001 szabványok ismerete
  • Belső auditor végzettség és gyakorlat előnyt jelent
  • Számítógépes ismeretek felhasználói szintű ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret írásban és szóban egyaránt
  • Energikus, határozott, magabiztos személyiség, önálló, felelősségteljes, precíz, következetes munkavégzés

Segítünk, hogy

  • együttműködő közösségben és kellemes munkakörnyezetben kamatoztasd tudásod
  • tovább fejleszd meglévő ismereteidet és képességeidet
  • nemzetközi munkakörnyezetben tapasztalatot szerezhess

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Fertőd, 9431 Malom köz 1.

Ha többet szeretnél megtudni a VELUX-ról, az alkalmazás egyéb feltételeiről, akkor bátran jelentkezz hozzánk!