Ha szeretsz úton lenni és sokat vezetni, ha olyan HR-es munkát keresel, ami nagy önállósággal és felelősséggel jár, ha véredben van a kereskedelem, akkor jelentkezz hozzánk.

HR Business Partner

Feladataid lesznek:

  • Budapest és Nyugat Magyarország áruházainak HR támogatása
  • az áruházi vezetők támogatása
  • problémamegoldás, munkajogi ügyek rendezése
  • kommunikáció munkavállalókkal, vezetőkkel, munkavállalói képviseletekkel
  • az áruház létszámtervezése, erőforrás gazdálkodása
  • áruház fejlesztési igényeinek meghatározása
  • áruház kiválasztási folyamatainak támogatása
  • betanítás folyamatának követése
  • helyi vezetőfejlesztés, utánpótlás tervezés
  • esetenként áruházakban workshopok tartása
  • munkavállalói fórumokon HR képviselete

Téged keresünk ha:

  • többéves, elsősorban kereskedelmi területen szerzett tapasztalatod van HR generalista vagy HRBP munkakörben
  • naprakész munkajogi ismeretekkel rendelkezel
  • partnerként tudsz kommunikálni a különböző szinten lévő vezetőkkel és munkavállalókkal
  • magas fokú önállóság, határozottság jellemez
  • ha képes vagy túraterved alapján önállóan szervezni a feladataidat
  • ha tudod használni a Nexont

Amit kínálunk:

  • változatos és izgalmas feladatok egy piacvezető kereskedelmi cégnél
  • céges autó korlátlan magánhasználata, laptop, mobiltelefon
  • versenyképes bér, cafeteria, dolgozói vásárlói kedvezmény és egyéb juttatások
  • worklife balance és egészség-megőrzés támogatása

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.