VT Reklámtechnika Kft

Hegesztő-lakatos

Hirdetés szövege:

    Közel 25 éves szakmai tapasztalattal rendelkező családi irányítással működő reklámgyártással foglalkozó, magyar tulajdonú cég keresi csapatába gyakorlattal rendelkező kollégáját

    LAKATOS/HEGESZTŐ

    munkakörbe.

    FELADATOK

    -Világító reklámtáblák és feliratok gyártása és telepítése

    ELVÁRÁSOK

    - Hegesztési gyakorlat (minősítés előnyt jelent)

    -Min. szakmunkás bizonyítvány

    -B kategóriás jogosítvány

    -Önálló munkavégzés

    ELŐNYT JELENT

    -reklámgyártásban szerzett tapasztalat

    -AWI hegesztésben szerzett jártasság

    -új dolgok és ismeretek elsajátítására való fogékonyság

    AMIT KÍNÁLUNK

    -Versenyképes fizetés

    - Hosszú távú munkalehetőség

    Ha testhez állónak érzi a munkakört és hosszú távú munkakapcsolatot keres, kérjük, küldje el fényképes, elérhetőséggel ellátott önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hegesztő, Lángvágó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1151 Budapest