acrobat-personal (ACROBAT GMBH PERSONALDIENSTLEISTUNGEN)

Hegesztő-lakatos

Hirdetés szövege:

    Pozíció leírás: Fémszerkezetű anyagok oldhatatlan kötése, illetve szétválasztása.

    Feladatok: - vasból, acélból és egyéb fémekből készült szerkezeti anyagok, gépalkatrészek és lemezek egymáshoz hegesztése - láng-, gáz- vagy elektromos ívhegesztés végzése, a hegesztő berendezések működtetése - forrasztással, keményforrasztás - elektromos ívvel vágó vagy lángvágó berendezések működtetése, a fémszerkezeti anyagok szétválasztása

    Elvárások: - középfokú szakképesítés - precizitás, pontos munkavégzés - megbízhatóság, önállóság

    Előny: - hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk: Munkavégzés helye: Jelentkezés módja:

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hegesztő, Lángvágó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

77933 Lahr, Németország

Havi nettó fizetési keret:

1 800 EUR

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, lakhatási támogatást biztosító ajánlat