East West Bridge B.V.

Hegesztő AWI es CO

East West Bridge összekapcsolja a kínálatot es keresletet a munkaerő piacon.
Az utobi időben álláskeresőnek segítettünk stabil, hosszútávú külföldi munkát találni.
Személyre szabott egyedi tanácsadással támogatjuk a munkakeresést, és az általunk kiközvetített emberek karrierjét folyamatosan követjük.

Főbb feladatok, munkák:

  • Különböző hegesztési feladatok adott munkától függően adott eljárással.
  • Kérjük tüntesse fel az önéletrajzban milyen tapasztalatokkal rendelkezik.
  • CO (MIG/MAG 135 136 138), AWI (141).
  • Műszaki rajz olvasási készség.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 1 év tapasztalat
  • Precíz munka végzés
  • Angol Nyelvtudás (A1)
  • Jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Minőségi szállás.
  • Korrekt heti fizetés.
  • Fizetett szabadság.
  • Vakáció pótlék hollandiai munkatörvények szerint.
  • Segítség nyújtás a beilleszkedéshez.
  • Holland nyelv tanfolyamok biztosítása.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hegesztő, Lángvágó

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

Eindhoven, Hollandia

Emailben varjuk jelentkezését, a fényképes önéletrajz beérkezése után fel vesszük telefonon önnel a kapcsolatot.