KÜRT ALAPITVÁNYI GIMNÁZIUM

Az ország egyetlen alternatív, saját pedagógiai programmal, akkreditált kerettantervvel dolgozó két tanítási nyelvű alapítványi fenntartású gimnáziuma vagyunk. A személyiségközpontúság, a demokrácia és a befogadás alapelvei szerint szervezzük mindennapjainkat ,illetve fejlesztjük pedagógiai és tanulás-szervezési eljárásainkat.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Gyógypedagógus

Főbb feladatok, munkák:

    Integráltan oktatott, kiemelt figyelmet igénylő (SNI, BTMN) diákok fejlesztése, gyógypedagógiai ellátása kis létszámú csoportokban vagy egyéni fejlesztés formájában, kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése, egyéb pedagógiai munkával összefüggő feladatok ellátása teljes állásban.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    A pozíció betöltéséhez szükséges végzettség.

Amit kínálunk:

    Friss, dinamikus csapat, szakmailag és pedagógiailag fejlődő iskola. Az állami iskolákhoz képest 22 órára számoljuk a teljes állást, az ezen felül megtartott órákért túlóra díjat fizetünk. 1 év után egyéb juttatások megszerzésére nyílik lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Tanító, Tanár, Pedagógus
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 5.

Fényképes önéletrajz és a végzettséget igazoló dokumentumok másolata.