Kaffka Margit Utógondozói és Gyermekotthoni Központ logo

Nevelő

  • Cég neve

    Kaffka Margit Utógondozói és Gyermekotthoni Központ

  • Munkavégzés helye

    1122 Budapest, Acsády Ignác utca

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Baba-mama csoportban nevelkedő kiskorú anyák és gyermekeik gondozása, nevelése, teljes körű ellátásának, pszichoszociális jóllétének biztosítása, az egyéni esetvitel pedagógiai és szociális munkás módszereivel.
Együttműködik az ellátottakhoz kapcsolódó oktatási intézményekkel, védőnővel, és egészségügyi intézményekkel, az alapellátás szakembereivel, valamint a gyermekvédelmi gyámokkal.

Elvárások

A 15/1998.(IV.30.) NM Rendelet II. sz. melléklete szerinti gyermekotthoni nevelő munkakör betöltéséhez szükséges szakképesítés.
Büntetlen előélet, cselekvőképesség, magyar állampolgárság, erkölcsi bizonyítvány, egészségügyi alkalmasság.
A Gyvt. 10/A.§-ban meghatározott feltételek teljesülése.

Előnyt jelent

Felsőfokú szociális szakképesítés, határozottság, magabiztosság, jó kommunikációs készség, jó konfliktuskezelés, együttműködő attitüd, elkötelezettség, megbízhatóság.

Amit kínálunk

Teljes munkaidős, határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, pedagógus bértáblának megfelelő bérezés, keresetkiegészítés, megszakítás nélküli munkarend.

Céginformáció

Az intézmény gyermekotthoni csoportokban, utógondozó otthonokban nevelkedő 0-25 éves korú gyermekek és fiatal felnőttek teljeskörű ellátását, nevelését biztosítja. Az intézmény Bp. XII. kerületi székhelyén (Városmajor) működő, anya-gyermek együttes elhelyezést biztosító gyermekcsoportjába keresünk munkatársat.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük töltse fel:
- fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát
- motivációs levelét