Max-Magyar Műanyagfröccsöntő Kft.

Gyártósori operátor

Főbb feladatok, munkák:

Vállalatunk 20 éve van jelen a magyarországi műanyagipar területén, melynek ez idő alatt meghatározó szereplőjévé vált. Műanyag fröccsöntési technológiával előállított alkatrészeinket jellemzően autóipari vállalatok számára gyártjuk, de jelen vagyunk a háztartási kisgépek és elektronikai alkatrészek piacán is.

Kollégákat keresünk gyártósori operátor munkakörbe.

Feladatok, amik rád várnak:

• gyártási folyamatok végigkísérése,

• félkész és késztermékek ellenőrzése; utóműveletek elvégzése,

• alkatrészek szerelése,

• folyamatokhoz tartozó dokumentációk precíz vezetése.

Miért minket válassz?

• azonnali, hosszú távú, bejelentett munkalehetőséget kínálunk,

• versenyképes fizetésben és műszakpótlékokban részesülsz,

• a megemelt alapbéren felül számos bónuszt megszerezhetsz,

• próbaidő után cafetériát adunk a kikapcsolódáshoz,

• belépési bónuszban részesülsz,

• 3 műszakos, 8 órás munkarenddel várunk,

• biztosítjuk számodra a szabad hétvégéket,

• segítőkész és támogató munkakörnyezetben töltheted a munkaidőd,

• segítséget nyújtunk jogi kérdésekben,

• átfogó betanulási programmal várunk,

• ingyenes céges buszjáratot biztosítunk munkába jutásodhoz.

Gyere és csatlakozz a Max Magyar csapatához Te is.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- legalább 8 általános iskolai végzettség,

- monotónia tűrés,

- precizitás

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2831 Tarján

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el hozzánk önéletrajzát a "jelentkezem" gombra kattintva.