Hübner-H Kft.

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 3300 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, Magyarországon már több, mint 20 éves múlttal rendelkező, s ma már közel 850 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk, további bővüléséhez nyíregyházi gyáregységébe, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Gumitermék-gyártó (P_19_GU)

Feladatok:

    • Extruderek és présgépek kezelése, méretbeállítás, profilgyártás, rajzi specifikációknak megfelelően.

Előnyt jelent:

  • Gumiipari végzettség és / vagy tapasztalat.
  • Gumi vagy műanyag extruder -kezelési és gépbeállítási tapasztalat.
  • Rajzolvasási gyakorlat, mérőeszközök precíz használata.
  • Jó kézügyesség, precíz, önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:

    Stabil, multinacionális nagyvállalati háttér, több, mint 20 éves tapasztalattal már Magyarországon is.
    Széleskörű juttatási rendszer:
    - Saját buszjárat számos településről,
    - Beiskolázási támogatás,
    - SZÉP-kártya,
    - Karácsonyi és húsvéti ajándékcsomag,
    - Havi prémium, 13. havi fizetés.
    Számos rendezvény a kikapcsolódáshoz,
    Tiszta, rendezett munkakörülmények.

    A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével magyar nyelven a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

    Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Hübner-H Kft. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból nyilvántartsa és kezelje. A Hübner-H Kft. adatvédelmi tájékoztatója elérhető a cég honlapján, az Adatvédelmi Szabályzat menüpont alatt.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

4400 Nyíregyháza, Tünde utca 11.