Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Válóczy Gumiszervi Kft.

Gumiszerelő

Hirdetés szövege:

    Gumis csapatunkba szerelőt keresünk! S.O.S!

    Vecsési műhelyünkbe munkatársat keresünk.

    Szaképpesítés, tapasztalat előny, de nem elvárás.

    Feladat: Gumiszervizelés, szerelés (autó, motor stb)

    Elvárás:

    • gyors betanulás
    • precíz munkavégézés
    • gyorsaság
    • terhelhetőség
    • megbízhatóság

    Előny:

    • gumiszerelési tapasztalat

    Amit kínálunk:

    • pontos, versenyképes bérezés
    • kiváló munkakörülmények
    • stabil háttér
    • fiatal, pörgős csapat

    Jelentkezés: 06-30-203-69-97 számon 17-20 óra között.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gumiszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Vecsés, Fő út 232.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gumiszerelő
  • Hirdető cég: Válóczy Gumiszervi Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Vecsés
  • Feladatok: Gumis csapatunkba szerelőt keresünk! S.O.S! Vecsési műhelyünkbe munkatársat keresünk. Szaképpesítés, tapasztalat előny, de nem elvárás. Feladat: Gumiszervizelés, szerelés (autó, motor stb) Elvárás: gyors betanulás precíz munkavégézés gyorsaság terhelhetőség megbízhatóság Előny: gumiszerelési tapasztalat Amit kínálunk: pontos, versenyképes bérezés kiváló munkakörülmények stabil háttér fiatal, pörgős csapat Jelentkezés: 06-30-203-69-97 számon 17-20 óra között.
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.02.15