Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
PANNON JOB

Gépkezelő - karbantartó (Referenciaszám: PJ2057)

Hirdetés szövege:

    Elvárások:
    - Gyógyszeripari gépek, berendezések javításában szerzett tapasztalat
    - Szakirányú középfokú végzettség
    - Több műszakos munkarend vállalása
    - Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
    - Önálló munkavégzés

    Feladatok:
    - Üzemi termelő berendezések, gépek szakszerű üzemvitele, a váratlan meghibásodások elhárítása, üzemvitelének felügyelete.

    Amit kínálunk:
    - Céges buszjáratok Budapestről
    - Jó megközelíthetőség
    - Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
    - Kiváló munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Veresegyház

Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér,cafeteria

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gépkezelő - karbantartó (Referenciaszám: PJ2057)
  • Hirdető cég: PANNON JOB
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Veresegyház
  • Feladatok: Elvárások: - Gyógyszeripari gépek, berendezések javításában szerzett tapasztalat - Szakirányú középfokú végzettség - Több műszakos munkarend vállalása - Nagyfokú precizitás és megbízhatóság - Önálló munkavégzés Feladatok: - Üzemi termelő berendezések, gépek szakszerű üzemvitele, a váratlan meghibásodások elhárítása, üzemvitelének felügyelete. Amit kínálunk: - Céges buszjáratok Budapestről - Jó megközelíthetőség - Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások - Kiváló munkakörnyezet
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.10