Bővülő csapatunkba

Gépészmérnök / termék fejlesztőmérnök

munkatársat keresünk.
A veszprémi székhelyű nass magnet Hungária Kft. egy német tulajdonban lévő cégcsoport tagja, ami nemzetközi piacra gyárt autóipari és ipari pneumatikai termékeket. A vállalatcsoport több mint 90 éves fennállása során világpiaci vezető lett az elektromágneses elővezérlők és szelepek gyártásában, mára pedig egy stabil és növekvő pozíciót tölt be a gépipar és az autóipar dinamikusan fejlődő piacán. A veszprémi telephelyen jelenleg 330 főt foglalkoztatunk.

Feladatok:

  • Alkatrész és termékfejlesztés
  • Műanyag és gumi alkatrészek, csavarok, érintkezők tervezése
  • Gyártási dokumentációk készítése, aktualizálása, műszaki rajzok, 3D modellek
  • Változtatási, mintagyártási folyamatok követése
  • Részvétel validálási folyamatokban
  • Részvétel vevői igények feldolgozásában, reklamációk műszaki támogatása

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • CAD program felhasználói szintű ismerete
  • Német nyelvtudás

Előny:

  • Solidworks tervezőszoftver ismerete
  • Alkatrész, termék és/vagy csatlakozó fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat műanyag alkatrészek tervezésében, szimulációs ismeretek
  • Termék és fejlesztéssel kapcsolatos nemzetközi követelmények, szabványok ismerete
  • Angol nyelvismeret
  • SAP ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér
  • Nemzetközi, biztos háttér
  • Barátságos, modern munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém, Henger utca 2.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.