Ha szeretnél egy olyan munkahelyen dolgozni, ahol a környezetvédelemért tehetsz, a legjobb helyen jársz! Partnercégünk az elektromos autógyártás egyik fő beszállítója, ahol a még világviszonylatban is egyedülállónak számító rézfóliagyártással foglalkoznak. A részletekért olvass lejjebb!

Gépészmérnök

Miért érdemes minket választani?

  • Tapasztalatodhoz illeszkedő fizetéssel várunk!
  • Kiterjedt juttatási csomag:
    • Szép kártya juttatás
    • Utazási támogatás
    • Teljesítménybónusz
  • Nem környei lakos vagy? Semmi probléma, hiszen van albérlettámogatásunk is!
  • Világviszonylatban is egyedülálló technológiákat alkalmazunk: 6-8 mikronos rézfóliagyártással foglalkozunk.
  • Biztos munkalehetőség vár Rád: még a vírus ideje alatt is folyamatosan növekedtünk,
  • Nem mindegy, hogy kikkel töltöd a munkaidőd. Pontosan ezért fontos, hogy egy összetartó csapatba érkezel majd!
  • Kiemelt figyelmet biztosítunk a munkavállalóink fejlődésére: folyamatos képzésekkel, tréningekkel támogatjuk a szakmai fejlődésed;
  • És ami a legfontosabb: szakmailag is kiteljesedhetsz, nálunk nincs két ugyanolyan nap!

Az alábbi feladatok várnak rád a pozícióban:

  • A termelés folyamatos működésének biztosítása a rendelkezésre álló erőforrásokkal;
  • Gyártási folyamat folyamatos fejlesztésének biztosítása;
  • Karbantartó csoport vezetése;
  • Részvétel a karbantartási és üzemeltetési munkák előkészítésében, azok dokumentálása;
  • Karbantartási stratégiák, eljárások és módszerek tervezése – SOP;
  • Karbantartási eszközök, raktár és berendezések kontrolálása;
  •  Karbantartási költségek figyelemmel kísérése;
  • Kapcsolattartás valamint problémamegoldás a gyártási osztályokkal, alvállalkozókkal, beszállítókkal együttműködve.

Te vagy A jelölt, ha:

  • Rendelkezel gépészmérnök diplomával és
  • 3-5 éves szakmai tapasztalattal gépészmérnökként;
  • Középfokon beszélsz angolul;
  • Ismered a gépiparra vonatkozó alkalmazandó szabályokat, illetve az ipari közműveket.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Egyedülálló lehetőség, ne maradj le róla! Jelentkezz most!

Profession Services
Környe