KRAFTWERKBAU Kft.
A Kraftwerkbau Kft

Gépészmérnök/ Épületgépész

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • műszaki tervek feldolgozása
  • árajánlatok készítés, műszaki elbírálása
  • kivitelezési munkák előkészítése, szervezés, illetve a szerelési technológiák fejlesztése és ellenőrzése
  • kapcsolattartás a vevőkkel, alvállalkozókkal
  • határidő követése és betartatása
  • megvalósulási tervdokumentációk összeállítása
  • költségkalkuláció, ütemterv, dokumentáció elkészítése és követése
  • helyszíni projektvezetés, projekt előkészítés
  • továbbképzések tartása
  • csőszerelők munkájának ellenőrzése, értékelése
  • szerződések és megrendelések kezelése

Elvárások:

  • gépészmérnöki végzettség – preferáltan épületgépész
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat, pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • aktív angol és/vagy német nyelvtudás
  • minőségbiztosítási rendszerek ismerete
  • rugalmas, nyitott és problémamegoldó személyiség
  • önálló munkavégzési képesség
  • számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • ipari projektekben való jártasság
  • német nyelvtudás
  • olajiparban/vegyiparban/erőmű szektorban/építésben szerzett munkatapasztalat
  • AutoCAD tervező program ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • változatos feladatok
  • Hosszú távú belföldi és külföldi munkalehetőség
  • Utazási költségtérítés (külföldön és belföldön)
  • Fiatal és innovatív csapat
  • karrierlehetőség nemzetközi viszonylatban

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.