Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Az osztrák tulajdonú AVL a világ legnagyobb független, belsőégésű motorok és hajtásláncok fejlesztésével foglalkozó vállalatcsoportja.

Mindig azon gondolkodtál, milyen funkciót alkalmaznál a meglévő autódban, ami jobb lenne a beépítettnél? Már hallgatóként alig vártad, hogy a gyakorlatban is kipróbáld mindazt, amit megtanultál? Pezseg benned a mérnöki elhivatottság és a legjobbak között szeretnél dolgozni? Nemcsak versenyképes jövedelemre vágysz, hanem kreatívan alkotni, teremteni akarsz? Kiválóan megérteted magad és megérted a komplex feladatokat? A magas szakmai elvárásoktól sem riadsz vissza?

Csatlakozz Te is az AVL csapatához!

Funkciófejlesztő mérnök – hajtáslánc fejlesztés

Budapest, XI. kerület

Feladatok:

  • Jármű-hajtáslánc különböző elemeinek (pl. motor, váltó) vezérlő és diagnosztikai funkcióinak fejlesztése grafikus programozási környezetben (Matlab/Simulink), például
    • Legújabb generációs, turbó és kompresszor feltöltésű down-sized motorok vezérlésének fejlesztése
    • EURO6-os égéstermék utókezelő rendszerek fejlesztése
    • Fejlett vezetéstámogató rendszerek (ADAS) és kényelmi funkciók fejlesztése
  • A fejlesztett modulok tesztje (MIL, SIL, HIL)
  • A fejlesztett szoftver dokumentációja

Ha mindehhez:

  • Mechatronikus, villamosmérnöki, gépészmérnöki, közlekedésmérnöki vagy informatikus felsőfokú végzettséged van
  • B2-es szinten beszélsz angolul,
  • jól kommunikálsz és kezdeményező személyiség vagy

  • akkor jó eséllyel pályázhatsz!

    Pályakezdők és utolsó éves hallgatók jelentkezését is várjuk, ha vállalod a heti 40 órás munkarendet!

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, kérjük, küldd el fényképes magyar / idegen nyelvű önéletrajzodat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Funkciófejlesztő mérnök – hajtáslánc fejlesztés
  • Rövid pozíció név: Fejlesztőmérnök
  • Hirdető cég: AVL AUTÓKUT Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XI. kerület
  • Feladatok: Jármű-hajtáslánc különböző elemeinek (pl. motor, váltó) vezérlő és diagnosztikai funkcióinak fejlesztése grafikus programozási környezetben (Matlab/Simulink), például Legújabb generációs, turbó és kompresszor feltöltésű down-sized motorok vezérlésének fejlesztése EURO6-os égéstermék utókezelő rendszerek fejlesztése Fejlett vezetéstámogató rendszerek (ADAS) és kényelmi funkciók fejlesztése A fejlesztett modulok tesztje (MIL, SIL, HIL) A fejlesztett szoftver dokumentációja
  • Elvárások: Mechatronikus, villamosmérnöki, gépészmérnöki, közlekedésmérnöki vagy informatikus felsőfokú végzettséged van B2-es szinten beszélsz angolul, jól kommunikálsz és kezdeményező személyiség vagy akkor jó eséllyel pályázhatsz! Pályakezdők és utolsó éves hallgatók jelentkezését is várjuk, ha vállalod a heti 40 órás munkarendet!
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-14
Állás, munka még: AVL AUTÓKUT Kft.>