A MEDIAWORKS HUNGARY ZRT.

FRONTEND FEJLESZTŐT

MUNKATÁRSAT KERES

    A Mediaworks Hungary Zrt., ismert és közkedvelt napilapjaival, a Nemzeti Sporttal, a Világgazdasággal, 14 megyei napilappal, női, bulvár, gasztro, ifjúsági és sport magazin portfóliójával, digitálismédia-termékeivel Magyarország egyik legfontosabb médiavállalata, mely több mint 1200 munkavállalót foglalkoztat országszerte.

    A „Content first”, azaz „Első a tartalom” szlogen azt hivatott kifejezni, hogy a vállalat hisz a tartalomban, invesztál bele és ezt tartja egy médiavállalkozás legfontosabb alapkövének. A Mediaworks Hungary Zrt. rendelkezik Magyarország egyik legnagyobb látogatottságú online portfóliójával. Célunk, hogy a közeljövőben az összes digitális termékünket közös kódbázisra hozzuk, bővítjük fejlesztő csapatunkat, ezért keressük új munkatársunkat.

Feladatok:

  • Brand-ekhez kötődő, valamint a Mediaworks Hungary Zrt. tulajdonában lévő online portálok fejlesztési feladatainak ellátása
  • Projektek teljes körű menedzselése,
  • Piaci trendek figyelemmel kísérése, az új módszerek, üzleti modellek, technológiák mielőbbi bevezetése és adekvát alkalmazása

Elvárások:

  • Minimum 3 év tapasztalat
  • Javascript, ES6, OOP, MVC magabiztos ismerete
  • CSS, SCSS magabiztos ismerete
  • Bootstrap ismerete
  • Responsive oldalak magabiztos fejlesztése
  • Szakmai angol nyelvtudás (dokumentációk és specifikációk olvasása)
  • XML alapú és egyéb webservice technológiák ismerete (SOAP, XML, JSON, REST)
  • Tervezési minták ismerete és használata
  • Adobe Photoshop ismerete és használata

Amit kínálunk:

  • dinamikus, fiatalos csapat
  • nagyvállalati környezet
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • rugalmas munkaidő beosztás
  • kihívásokkal teli, változatos munkakör

Előny:

  • MVC frameworkben szerzett tapasztalat
  • Verziókezelő rendszerek ismerete
  • Tartalomkezelő rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Twig ismerete
  • Saját Wordpress sablon készítése

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Pályázatát a bruttó bérigény megjelölésével 2019. március 14-ig a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.