Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Mezőkövesdi minőségügyi csapatunk erősítéséhez keresünk mielőbbi belépéssel,

Folyamatmérnök munkatársat

Főbb feladatok, munkák:

  • Alumínium hőcserélők gyártási folyamatainak kidolgozása és bevezetése
  • Új berendezések elvárás füzeteinek összeállítása és a gép beszerzésekben szakmai támogatás nyújtása a projekt csapat számára
  • A termelési folyamat folyamatos fejlesztése költség-, idő- ésminőségügyi szempontok alapján
  • Technológiai és gyártási dokumentációk készítése, változások menedzselése, archiválása
  • Felmerülő műszaki problémák megoldásának támogatása
  • Eredményesség elemzése
  • Együttműködés az érintett magyarországi és központi részlegekkel, az új technológia bevezetésének kapcsán

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki és /vagy villamosmérnöki végzettség
  • Autóiparban, folyamatmérnöki területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Kommunikáció képes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Microsoft Office ismeret
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Analitikus gondolkodás
  • Képesség önálló munkavégzésre szűk határidők betartása mellett
  • Csapatjátékos, jó kommunikációs készséggel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP jártasság
  • AutoCad ismeret
  • Jártasság problémamegoldó módszerekben
  • Angol és német nyelvek együttes ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség, széles körű juttatásokkal
  • Nemzetközi munkakörnyezet karrierlehetőséggel, izgalmas kihívásokkal és változatos feladatokkal
  • Szakmai és személyes fejlődés lehetőségének biztosítása
  • Biztos munkahely elkötelezett munkatársaknak

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök

Munkavégzés helye:

Mezőkövesd

Haladjon a legjobbakkal! - A Modine piacvezető autóipari beszállítóként, világszerte a legtekintélyesebb szakértőnek számít a hőcserélő technikában. A céget 1916-ban Racine-ban (USA) hozták létre, az alapítás egy egyedülálló sikertörténet kezdete volt. A konszern világszerte 10.000 munkavállalóval áll a vevői rendelkezésére első osztályú, csúcstermékek gyártásával és nemzetközi ügyfélszolgálattal.
Magyarországi gyárunk 1991-óta sikeresen üzemel Mezőkövesden, 2008-ban pedig az európai gyártókapacitás bővítésével zöldmezős beruházásként újabb termelő egység indult Gyöngyösön.

Felkeltettük érdeklődését?

Ha igen, kérjük, küldje el pályázatát erre a "jelentkezem" gombra kattintva,

vagy postai úton a következő címre:
3400 Mezőkövesd, Lövői út 35.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Folyamatmérnök
  • Hirdető cég: Modine Hungária Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
  • Város: Mezőkövesd
  • Feladatok: Alumínium hőcserélők gyártási folyamatainak kidolgozása és bevezetése Új berendezések elvárás füzeteinek összeállítása és a gép beszerzésekben szakmai támogatás nyújtása a projekt csapat számára A termelési folyamat folyamatos fejlesztése költség-, idő- ésminőségügyi szempontok alapján Technológiai és gyártási dokumentációk készítése, változások menedzselése, archiválása Felmerülő műszaki problémák megoldásának támogatása Eredményesség elemzése Együttműködés az érintett magyarországi és központi részlegekkel, az új technológia bevezetésének kapcsán
  • Elvárások: Felsőfokú gépészmérnöki és /vagy villamosmérnöki végzettség Autóiparban, folyamatmérnöki területen szerzett 2-3 éves tapasztalat Kommunikáció képes angol és/vagy német nyelvtudás Microsoft Office ismeret Jó problémamegoldó képesség Analitikus gondolkodás Képesség önálló munkavégzésre szűk határidők betartása mellett Csapatjátékos, jó kommunikációs készséggel
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-04-19
  • Lejárati dátum: 2018-05-10
Állás, munka még: Modine Hungária Kft.>