15 éve működő építőipari fővállalkozás

FŐKÖNYVELŐ

munkakörbe keres új munkatársat

Főbb feladatok, munkák:

  • Gazdasági társaság könyvelési feladatainak elvégzése
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a vezetőséggel
  • Kapcsolattartás az adóhatósággal és a könyvvizsgálóval
  • Tárgyi eszköz nyilvántartásban történő közreműködés
  • Adóbevallások elkészítése
  • Statisztikai adatszolgáltatások beküldése
  • Havi zárások koordinálása, ellenőrzési és egyeztetési feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, mérlegképes regisztráció
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Internet, Outlook)
  • Kitűnő problémamegoldó képesség, önállóság, megbízhatóság, nagyfokú terhelhetőség
  • SAP rendszer ismerete és gyakorlati tapasztalata
  • Naprakész adózási ismeretek
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Akár részmunkaidőben (4-6 óra), akár teljes munkaidő (8 óra)
  • Hosszú távú alkalmazás
  • Motivált csapat
  • Stabil vállalati háttér
  • Céges mobiltelefon

ELŐNY:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szolnok

Jelentkezés e-mailben a "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel.