Gyártással és tervezéssel foglalkozó, nemzetközi cég budapesti irodájába keresünk főkönyvelő kollégát. Ha erősségeid közé tartozik a precizitás, valamint a jó problémamegoldó képesség és mindezt orosz nyelven is megtudod mutatni nekünk, akkor olvasd el ezt a hirdetést és küldd el jelentkezésed hozzánk!

Főkönyvelő (orosz nyelven)

Feladatok

  • Legyen naprakész a számviteli és az adószabályokkal kapcsolatban
  • A megadott határidőkön belül, felelős az adóbevallásért a magyar törvények előírásainak megfelelően
  • A pénzügyi és adóellenőrzések során képviselni fogja a társaságot
  • Részt vesz a számviteli politika kidolgozásában
  • Támogatás nyújtása más szervezeti egységek számára
  • A cég gazdasági tevékenységeinek összehangolása, a gazdasági döntések előkészítésében való részvétel - költséggazdálkodás és ellenőrzés, likviditástervezés
  • Felel a havi, negyedéves és éves jelentések elkészítéséért
  • Üzleti tevékenységek elemzése: grafikonok, nyilatkozatok, értékelések összeállítása a vezetőség számára
  • Kapcsolattartás állami hatóságokkal, könyvvizsgálókkal, bankokkal
  • A tervezési tevékenységek összehangolása, gazdasági tervek kidolgozása és a végrehajtás nyomon követése, értékelése
  • Együttműködés az ELG csoport operatív vezetésével

elvárások

  • Folyékony orosz nyelvtudás szóban és írásban
  • Pénzügy és számvitel végzettség
  • Regisztrált, mérlegképes könyvelő képesítés
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat hasonló területen
  • A számviteli, adó- és pénzügyi jogszabályok naprakész ismerete
  • Számviteli gyakorlat
  • Számítógépes ismeretek (az Excel táblázatok fejlett ismerete)

Előnyök:

  • Az orosz mellett angol vagy német nyelvtudás
  • People management tapasztalat
  • Az Axanta ERP rendszer ismerete
  • Gyártócégnél szerzett tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély

Amit ajánlunk a munkádért cserébe:

  • Határozatlan idejű szerződés, teljes munkaidő
  • Rugalmas munkarend, otthoni munkavégzés lehetősége
  • Éves bónusz juttatás
  • Stabil vállalati háttér, nemzetközi munkakörnyezet
  • Kihívást jelentő, összetett, felelősségteljes munka

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Orosz (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.