Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Foglalkozás-egészségügyi asszisztenseket keresünk Nagykanizsára és Hatvanra!

A FŐNIX-MED Egészségügyi Szolgáltató Zrt. több, mint 20 éve Magyarország egyik piacvezető magán-egészségügyi szolgáltatója.
www.fonixmed.com
Foglalkozás-egészségügy területre keresünk munkatársakat

Foglalkozás-egészségügyi asszisztens

pozícióba

Feladatok:

  • asszisztencia a foglalkozás-egészségügyi ellátás és szakrendelések során,
  • előírt vizsgálatok szervezése, bonyolítása, mintavételek (vérvétel) elvégzése,
  • adminisztrációs, illetve jelentési/kiértékelési feladatok ellátása,
  • az ellátáshoz szükséges eszközök meglétének biztosítása,
  • foglalkozás-egészségügyi, egészségügyi nyilvántartások kezelése, archiválása,
  • szűrési tervek kidolgozásában való segédkezés.

Elvárások:

  • ápoló (OKJ 54 723 01 0000 00 00) vagy üzemi ápoló/foglalkozás-egészségügyi szakápolói vagy diplomás ápolói végzettség,
  • vérvételi gyakorlat,
  • szakmai tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, egészségügyi programok),
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés,
  • jó szervező, rendszerező képesség,
  • kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.

    Munkaidő: Teljesmunkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Nővér, Szakápoló
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Nagykanizsa, Nagykanizsa, Hatvan

Jelentkezés: A fényképes önéletrajzokat várjuk, a fizetési igény megjelölésével!
Kérjük, jelentkezésének tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét „foglakozás-egészségügyi asszisztens_Nagykanizsa”!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Foglalkozás-egészségügyi asszisztens
  • Hirdető cég: FŐNIX - MED Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Heves megye, Zala megye
  • Város: Nagykanizsa
  • Feladatok: asszisztencia a foglalkozás-egészségügyi ellátás és szakrendelések során, előírt vizsgálatok szervezése, bonyolítása, mintavételek (vérvétel) elvégzése, adminisztrációs, illetve jelentési/kiértékelési feladatok ellátása, az ellátáshoz szükséges eszközök meglétének biztosítása, foglalkozás-egészségügyi, egészségügyi nyilvántartások kezelése, archiválása, szűrési tervek kidolgozásában való segédkezés.
  • Elvárások: ápoló (OKJ 54 723 01 0000 00 00) vagy üzemi ápoló/foglalkozás-egészségügyi szakápolói vagy diplomás ápolói végzettség, vérvételi gyakorlat, szakmai tapasztalat, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, egészségügyi programok), pontos, precíz, önálló munkavégzés, jó szervező, rendszerező képesség, kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-17
Állás, munka még: FŐNIX - MED Zrt.>