Pátria Nyomda Zrt. (PÁTRIA ZRT.)

Flexo-előkészítő

Hirdetés szövege:

    Magyarország egyik vezető nyomdaipari, illetve papír-, író- és irodaszer kis- és nagykereskedelmi cége, a több mint 125 éves múltra visszatekintő Pátria Nyomda Zrt. flexo-előkészítő, dtp-munkatársat keres.

    Toborzási adatvédelmi tájékoztatónk a weblapunkon a Rólunk menüpont Karrier mappában található.

    Feladatok

    • a flexotechnológia alapos ismerete alapján grafikák véleményezése, javaslattétel az optimális megoldások megtalálására
    • a megrendelőktől kapott nyomdakész állományok vizsgálata és javítása
    • layoutok alapján grafikai előkészítés
    • együttműködés a gyártási folyamatban részt vevő társterületek munkatársaival
    • önellenőrzés, minőség-ellenőrzés

    Elvárások

    • tanulásra való nyitottság, kreativitás, proaktív gondolkodás
    • Adobe Illustrator, Adobe InDesign magas szintű ismerete
    • Acrobat Professional, PitStop ismerete
    • önálló, pontos, precíz munkavégzés
    • megbízhatóság, szorgalom, kitartás

    Előnyt jelent

    • flexo-előkészítésben és -nyomtatásban szerzett jártasság

    Amit kínálunk

    • azonnali kezdési lehetőség
    • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
    • stabil nagyvállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
    • versenyképes juttatás
    • fiatal, dinamikus csapat
    • családbarát munkahely
    • cafeteria + dolgozói kedvezmények

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Nyomdász
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Hunyadi János út 7.

Egyéb juttatások:

cafeteria, céges üdülés, üdültetés