Fizikai munkás / gépkezelő

Prima Maroni Kft.

1211 Budapest, Déli-bekötő út 10.

Munkatársat keresünk

pozícióba.
A Prima Maroni Kft. gesztenyepürégyártással foglalkozó, 30 éves múltú családi vállalat, munkatársat keres 1 műszakos munkavégzésre, távozó férfi kolléga helyére, azonnali munkakezdéssel, Budapest XXI. kerületébe.
A gyártási folyamatról megtekinthető egy videó a videómegosztón: Hogyan készül? Megmutatjuk! A gesztenyepüré

Főbb feladatok, munkák:

  • Önálló és gyártósori gépek üzemeltetése
  • Termékváltáshoz szükséges gép átállítások elvégzése
  • Gyártástechnológiai folyamatok működtetése
  • Anyagmozgatás
  • Műszak végén gépsor eltakarítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egészségügyi (érvényes tüdőszűrő) és munkaköri alkalmasság
  • Kiváló fizika erőnlét, jó állóképesség, monotonitás tűrés
  • Üzemi higiénia betartása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Élelmiszeripari vagy édesipari munkatapasztalat
  • Élelmiszeriparban, hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Egy műszakos, hétfőtől péntekig tartó munkarend (6-14 óráig)
  • Bejelentett teljes 8 órás munkaidős munkaviszony
  • Túlóra esetén teljes túlóra kifizetése
  • Kedvezményes dolgozói termékvásárlási lehetőség
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

fényképes önéletrajz