Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. Gyárunkban elektromos autók akkumulátorainak gyártása folyik, Gödön. Ideális jelöltünket cégünk pénzügyi csapatába várjuk a következő munkakörbe:

Finance Manager/Pénzügyi vezető

Feladatok:

  • a pénzügyi csapat munkájának koordinálása, felülvizsgálata, szervezése, ellenőrzése,
  • a havi zárási munkálatok koordinálása,
  • a társaság számviteli politikájának karbantartása,
  • az IFRS szerinti konszolidációs csomag elkészítésének felügyelete,
  • kapcsolattartás az anyavállalattal, hatóságokkal, könyvvizsgálókkal,
  • a tárgyi eszközökért felelős kollégák munkájának ellenőrzése,
  • az adóoptimalizálási döntések előkészítése, adókalkulációk szakmai felülvizsgálata,
  • társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás, a vállalaton belüli folyamatok hatékonyságának fejlesztése érdekében,
  • a szállítókkal kapcsolatos kifizetések ellenőrzése,
  • közreműködés vállalati projektekben, a közreműködés vállalati döntésekben.

Elvárások:

  • főiskolai, egyetemi végzettség pénzügyi, számviteli területen,
  • adótanácsadói végzettség,
  • mérlegképes könyvelői végzettség és regisztráció,
  • legalább 10 év szakmai és vezetői tapasztalat,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • aktív angolnyelv-tudás (napi használat).

Előnyök:

  • IFRS mérlegképes könyvelői végzettség,
  • SAP ismeret,
  • gyártó cégnél szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • béren kívüli juttatás,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • oktatások, képzések,
  • ingyenes vállalati busz / bejárás támogatása.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • >10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2132 Göd, Ipartelep hrsz., 6980

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el angol nyelvű önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.