Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt.
A Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt. 1826. évi alapítása óta mára a világ legnagyobb porcelánmanufaktúrájává vált a mintegy 700 fő alkalmazottjával, és több mint 60 országra kiterjedő exportpiacával. A Herendi Porcelán, mint hungarikum, vitathatatlan példáját mutatja a „Tradíció és Innováció” szervezeten belüli dinamikus megvalósításának. Légy részese te is! Jelentkezz az alábbi pozícióra:

FELSZOLGÁLÓ, PINCÉR

Főbb feladatok, munkák:

    • Apicius Étterem és Kávéház, Paletta Étterem vendégeinek kiszolgálása
    • Céges rendezvényeken felszolgálás
    • Pénztárkezelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakmai gyakorlat
    • Angol és/vagy német nyelvtudás
    • Jó kommunikációs készség
    • Megbízhatóság

Amit kínálunk:

    • Kedvező, családbarát munkarend
    • Szezonális foglalkoztatás (április 1 – október 31.)
    • Étkezési juttatás
    • Munkába járási támogatás
    • Kiváló munkakörülmények
    • Rendezett munkaügyi kapcsolatok

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

8440 Herend, Kossuth Lajos utca 140.

Egyéb juttatások:

étkezési jegy, egészségpénztár, cafeteria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezésed fényképes önéletrajzzal és jövedelemigény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával küldheted el.

Adataidat a személyes adatok kezelésére és védelemére vonatkozó jogszabályok és azokkal összhangban levő szabályzatok alapján kezeljük. Bővebb információ megtalálható a weboldalunkon.