Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
duplaW Kft.

Felszolgáló

Hirdetés szövege:

    A Villa Bagatelle csapatába hosszú távra felszolgálót keresünk!

    Elvárások:

    - minimum 2-3 év szakmai tapasztalat

    - társalgási szintű angol nyelvtudás

    - talpraesettség

    - vendégcentrikus hozzáállás

    - kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

    - mosolygós, kedves kisugárzás

    - csapatjáték

    Előnyt jelent:

    - hasonló területen szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

    - bejelentett munka

    - versenyképes fizetés

    - kellemes, igényes munkakörnyezet

    - fiatalos csapat

    - hosszú távú munkalehetőség

    -személyzeti étkezés

    Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet!

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Betanított munka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1126, Budapest XII, NÉMETVÖLGYI út 17..

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Felszolgáló
    • Hirdető cég: duplaW Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: XII. kerület
    • Feladatok: A Villa Bagatelle csapatába hosszú távra felszolgálót keresünk!Elvárások:- minimum 2-3 év szakmai tapasztalat- társalgási szintű angol nyelvtudás- talpraesettség- vendégcentrikus hozzáállás- kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség- mosolygós, kedves kisugárzás- csapatjátékElőnyt jelent:- hasonló területen szerzett tapasztalatAmit kínálunk:- bejelentett munka- versenyképes fizetés- kellemes, igényes munkakörnyezet- fiatalos csapat- hosszú távú munkalehetőség-személyzeti étkezésJelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet!
    • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-05-08
    • Lejárati dátum: 2018-06-05