Re-Glass Kft.
  • több, mint huszonöt éve foglalkozik üveghulladék begyűjtésével és hasznosításával. A hazai üveggyártás legnagyobb tört-üveg beszállítója vagyunk. A legmodernebb technológiával felszerelt új üzemünkbe keressük motivált csapattagunkat.
  • Munkatársat keresünk

    Feldolgozó üzem technikus/karbantartó

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • üzemhez tartozó berendezések tervezett és megelőző karbantartásával kapcsolatos feladatok elvégzése;
      • rendkívüli meghibásodások javítása, műszaki hiba elhárítása;
      • a napi üzemeltetéssel kapcsolatos mechanikai, üzemviteli feladatok elvégzése;
      • a gépsorokon történő beavatkozások előírások szerinti dokumentációja;
      • a termelés folyamatosságának biztosítása a karbantartási feladatok terv szerinti elvégzésén keresztül;
      • mintavételezés és annak dokumentálása;
      • munkarend: jelenleg egy, később kétműszakos

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • gépész/elektromos szakirányú középfokú végzettség;
      • érettségi bizonyítvány;
      • jó problémamegoldó és kommunikációs készség;
      • precizitás és minőségi munkavégzés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • releváns szakmai tapasztalat;
      • német/angol nyelvtudás előny

    Amit kínálunk:

      • stabil, kiszámítható és megbízható munkahely;
      • fejlődési lehetőség;
      • szabad hétvége;
      • piacképes munkabér;

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Gyártás technikus
    • Gyártás, Termelés vezető
    • Karbantartó, Szervizes
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    5900 Orosháza

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon

    ,,Jelentkezem'' gombra kattintás után kérem, hogy csatolja fényképes és fizetési igénnyel kiegészített önéletrajzát!