Karrier az Audinál

Fejlesztőmérnök - Akusztikai szimuláció, Járműfejlesztés

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A modern járművek könnyűszerkezetes építésmódja valamint az elektromosság egyre növekvő terjedése magas követelményeket támasztanak a járművek akusztikai tulajdonságaival szemben, mint például a menetzaj vagy a rezgéskomfort (NVH).
Részlegünk az új járműprojektek során méréstechnikai analízisek és végeselemes szimulációk segítségével műszaki megoldásokat fejleszt az akusztikai tulajdonságok optimalizálása érdekében a koncepciófázistól egészen a szériagyártásig.
Ezen felül szoros együttműködésben vagyunk az AUDI AG műszaki fejlesztésével új járműakusztikai számítási módszerek kifejlesztésében.
Érdekesnek találja területünket? Legyen részese csapatunknak!

Következő feladatok várnak Önre

  • Végeselemes járműmodellek felépítése, valamint akusztikai és rezgéskomfort szimulációk végrehajtása
  • Karosszériaszerkezetek és belső burkolóelemek ellenőrzése és továbbfejlesztése az optimális NVH tulajdonságok elérése érdekében
  • Az eredmények prezentálása és képviselete a munkacsoportokban, illetve a megbeszéléseken
  • Szoros együttműködés belső és külső partnerekkel Magyarországon és Németországban

Ön az ideális jelölt, ha

  • Sikeresen lezárt felsőfokú tanulmányokkal rendelkezik az alábbi szakterületek egyikén: fizika, gépészet, járműtechnika, mechatronika, elektrotechnika vagy ezekkel rokon szakirány
  • Akusztikai, dinamikai és lengéstani ismeretekkel rendelkezik
  • Érdeklödik, vagy ideális esetben tapasztalata van FEM szoftverek használatában
  • Középfokú német és/vagy angol nyelvismerettel rendelkezik
  • MS Office programokat képes magabiztosan használni
  • Önálló és strukturált munkavégzes jellemzi

Amit kínálunk:

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Ha többet szeretne tudni

Munkavégzés helye: Győr

Kezdés időpontja: Azonnal

Referencia kód: GYDP14706

Pályázati rendszerünket
érintő kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

Kapcsolattartó személy:

Rőczei Renáta
+36 96 66 9013

Német vagy angol nyelvű önéletrajz csatolását is kérjük pályázata mellékleteként.