Fejlesztő mérnök

CONTROL-X Medical Kft.

1141 Budapest, Öv utca 29.

Amit nyújtunk:

  • Dinamikusan fejlődő hazai egészségipari kkv, fiatalos és családias munkakörnyezettel
  • Nemzetközi orientációjú vállalat (termékeinket kórházakban szerte a világon alkalmazzák és cégünk szerepel a Kormány exkluzív „Kiemelt Exportőr Partnerségi Programjában” - KEPP)
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria, vállalati érdekeltségi rendszer
  • Szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatkör

Feladatok:

  • Termékfejlesztésben való aktív részvétel, modulok, áramkörök tervezése
  • Beágyazott programok fejlesztése C programozási nyelven mikrokontrollerekre
  • Prototípus és széria gyártmányok gyártástámogatása, kezdeti fázisú szerelésben való részvétel
  • HW/SW tesztelés és tesztprogramok, teszt környezet fejlesztése
  • Együttműködés a UI programozókkal, gépész tervezőkkel és a technikus csapattal

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség (BSc) vagy végzős villamosmérnök hallgató
  • Áramkör tervezési ismeretek (Altium Designer előny)
  • C programozási ismeret valós idejű beágyazott környezetben (Atmel, PIC)
  • Elektronikus áramkörolvasási, áramkörélesztési, hibakeresési tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Önálló, önmotivált, igényes munkavégzés, rendszerszemlélet
  • Agilis, precíz hozzáállás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:

  • Szabályozástechnikai ismeretek
  • Ipari kommunikációs buszrendszerek ismerete (CAN, RS232)
  • Erős angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő