A Hotel Azúr a hazai idegenforgalom piacán prominens helyet foglaló siófoki 4 *-os konferencia és wellness szálloda, munkatársat keres

F&B Manager

munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • a szálloda vendéglátó egységeinek vendégközpontú és gazdaságos üzemeltetése és ellenőrzése,
  • a szálloda vendégeinek magas színvonalú kiszolgálásának biztosítása,
  • a vendéglátó egység munkavállalóinak szakmai felügyelete, munkájuk irányítása ellenőrzése,
  • a vendéglátó értékesítő helyek erőforrás igény felmérése és biztosítása,
  • belső ellenőrzési rendszer folyamatos fejlesztése, teljesítése, dokumentálása,
  • időszaki zárásokkal kapcsolatos kimutatások, jelentések elkészítése,
  • a vendéglátó egységre vonatkozó minőségi standardok felülvizsgálata és az azoknak való megfelelés folyamatos ellenőrzése,
  • előkészíti és felel a rendezvények sikeres lebonyolításáért,
  • felel az éttermi egység munkájának eredményességéért, a tevékenységi körbe utalt feladatok színvonalas és hatékony elvégzéséért
  • szervezési, gazdálkodási és üzemeltetési szabályok betartása mellett, felelősséggel tartozik a létszám, árrés és eszközgazdálkodásért.

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • 4-5 *- os hazai és/vagy külföldi szállodában szerzett vendéglátó és vezetői tapasztalat
  • tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
  • kreativitás és munkabírás
  • dinamizmus, ambíció, határozottság és problémamegoldó képesség

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodaipar
  • Turizmus, Utazásszervezés
  • Vendéglátás, Idegenforgalom vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Siófok, 8600 Erkel F utca 2.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és úgy gondolja, hogy szívesen csatlakozna egy sikeres csapathoz, kérjük fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva szíveskedjen küldeni.