Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Étteremvezető és étteremvezető-helyettes – Szolnok

Milyen feladatok várnak Rád?

  • AZ ÜZLET SIKERES VEZETÉSE ÉS FELELŐSSÉGVÁLLALÁS A PÉNZÜGYI EREDMÉNYEKÉRT
  • FELEL AZ ÜZLETBEN AZ ELADÁSOK MENNYISÉGÉÉRT
  • PÉNZÜGYI ELEMZÉSEK, KIMUTATÁSOK ÉS RIPORTOK KÉSZÍTÉSE
  • MINŐSÉGI TERMÉKEK ÉS SZOLGÁLTATÁS BIZTOSÍTÁSA ÁLTAL 100%-OS VENDÉGELÉGEDETTSÉG ELÉRÉSE ÉS FENNTARTÁSA
  • HUMAN-ERŐFORRÁS KÖLTSÉGEK KEZELÉSE / ELEMZÉSE
  • A TOBORZÁS-KIVÁLASZTÁSI FOLYAMAT PROAKTÍV VEZETÉSE
  • A MENEDZSERI ÉS DOLGOZÓI CSAPAT VEZETÉSE, FEJLESZTÉSE ÉS MOTIVÁLÁSA A KFC CÉLJAINAK ELÉRÉSE ÉRDEKÉBEN AZ AMREST KULTÚRÁJÁNAK MEGFELELŐEN

Amit Neked kínálunk:

  • PROFESSZIONÁLIS BEVEZETŐ OKTATÁSI CSOMAG
  • FOLYAMATOSAN ÉS GYORSAN ELÉRHETŐ KARRIERLEHETŐSÉGEK; EGYÉRTELMŰ KARRIERÚT, KÜLFÖLDI ELŐLÉPTETÉSI LEHETŐSÉGEK
  • EMBERKÖZPONTÚ, BARÁTSÁGOS, DE PÖRGŐS ÉS DINAMIKUS MUNKAKÖRNYEZET
  • STABIL, NEMZETKÖZI HÁTTÉR
  • VERSENYKÉPES JUTTATÁSI CSOMAG 25%- STARBUCKS ÉS PIZZA HUT MÁRKÁINKHOZ (CAFETÉRIA, BÓNUSZ, KEDVEZMÉNYES ÉTKEZÉS)

Mik az elvárásaink?

  • ÉRETTSÉGI; FELSŐFOKÚ KÉPESÍTÉS VENDÉGLÁTÓ/TURIZMUS/KERESKEDELEM SZAKIRÁNYON ELŐNY
  • MINIMUM 2-3 ÉVES VEZETŐI TAPASZTALAT - IDEÁLIS ESETBEN 10-15 FŐS CSAPAT VEZETÉSÉBEN
  • AKTÍV KOMMUNIKÁCIÓS SZINTŰ ANGOL NYELVISMERET (MINIMUM KÖZÉPFOKÚ SZINT SZÓBAN ÉS ÍRÁSBAN)
  • PROAKTÍV, POZITÍV ÉS ENERGIKUS SZEMÉLYISÉG
  • KIEMELKEDŐ VENDÉGKÖZPONTÚSÁG
  • KIVÁLÓ PROBLÉMA-MEGOLDÓ KÉPESSÉG

Munkavégzés helye:

Szolnok

A "JELENTKEZEM" GOMBRA KATTINTVA
VÁRJUK AZ ÖNÉLETRAJZOKAT.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
6 db szavazat
Állás, munka még: KFC>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Étteremvezető és étteremvezető-helyettes – Szolnok
  • Rövid pozíció név: Étteremvezető és étteremvezető-helyettes
  • Hirdető cég: KFC
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Város: Szolnok
  • Feladatok: AZ ÜZLET SIKERES VEZETÉSE ÉS FELELŐSSÉGVÁLLALÁS A PÉNZÜGYI EREDMÉNYEKÉRT FELEL AZ ÜZLETBEN AZ ELADÁSOK MENNYISÉGÉÉRT PÉNZÜGYI ELEMZÉSEK, KIMUTATÁSOK ÉS RIPORTOK KÉSZÍTÉSE MINŐSÉGI TERMÉKEK ÉS SZOLGÁLTATÁS BIZTOSÍTÁSA ÁLTAL 100%-OS VENDÉGELÉGEDETTSÉG ELÉRÉSE ÉS FENNTARTÁSA HUMAN-ERŐFORRÁS KÖLTSÉGEK KEZELÉSE / ELEMZÉSE A TOBORZÁS-KIVÁLASZTÁSI FOLYAMAT PROAKTÍV VEZETÉSE A MENEDZSERI ÉS DOLGOZÓI CSAPAT VEZETÉSE, FEJLESZTÉSE ÉS MOTIVÁLÁSA A KFC CÉLJAINAK ELÉRÉSE ÉRDEKÉBEN AZ AMREST KULTÚRÁJÁNAK MEGFELELŐEN
  • Elvárások: ÉRETTSÉGI; FELSŐFOKÚ KÉPESÍTÉS VENDÉGLÁTÓ/TURIZMUS/KERESKEDELEM SZAKIRÁNYON ELŐNY MINIMUM 2-3 ÉVES VEZETŐI TAPASZTALAT - IDEÁLIS ESETBEN 10-15 FŐS CSAPAT VEZETÉSÉBEN AKTÍV KOMMUNIKÁCIÓS SZINTŰ ANGOL NYELVISMERET (MINIMUM KÖZÉPFOKÚ SZINT SZÓBAN ÉS ÍRÁSBAN) PROAKTÍV, POZITÍV ÉS ENERGIKUS SZEMÉLYISÉG KIEMELKEDŐ VENDÉGKÖZPONTÚSÁG KIVÁLÓ PROBLÉMA-MEGOLDÓ KÉPESSÉG
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.16
  • értékelés: 4
  • értékelők száma: 6