SODEXO Services Kft.

Csatlakozzon hozzánk

Étkeztetési üzletvezető

pozícióba!

A Sodexo Services Hungary egy nagy család része. A Sodexo csoport 1966 óta nyújt támogató szolgáltatásokat, és a világ 19. legnagyobb munkáltatójaként 60 országban több mint 420.000 munkavállalót foglalkoztatunk.

Számunkra az életminőség javítása nemcsak álom, hanem küldetés is. Segítjük a szervezeteket, hogy hatékonyabbak és eredményesebbek legyenek. Az étkeztetési, üzemeltetési és juttatási szolgáltatásainkat összefogva teremtjük meg partnereink számára a minőségi munkavégzés feltételeit és még ennél is többet…

Nagyvállalati partnerünk bokrosi (Csongrád) munkahelyi éttermébe keresünk étkeztetési üzletvezető munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Étkeztetési terület működésének megszervezése, ellenőrzése
  • 22 fő konyhai és pultos dolgozó irányítása, munkabeosztás készítése
  • Bekészítések egyeztetése és koordinálása
  • Tematikus menüválaszték, forgó étlap összeállítása
  • Eszközök és alapanyagok beszerzése, megrendelések kezelése
  • Megrendelővel és beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Étkeztetési szoftver (GP Soft) kezelése
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Számlák, teljesítés igazolások, dokumentumok kezelése
  • HACCP és HSE előírások betartása és betartatása
  • Hatékony, együttműködő csapat kialakítása és fenntartása
  • Új dolgozók interjúztatása, beintegrálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Releváns vendéglátóipari végzettség (élelmezésvezető, vendéglátó üzletvezető)
  • Minimum 2 éves vezetői tapasztalat lehetőleg üzemi étkeztetésben
  • Legalább 5 éves gyakorlat vendéglátásban
  • Ügyfélorientált, szolgáltatói szemlélet
  • Kitűnő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • MS Office (Word, Excel, Outlook) és étkeztetési szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • Magas fokú szervezőkészség és stressztűrő képesség

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Hétköznapi kiszámítható beosztás
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Kihívásokkal teli, változatos és kreatív feladatkör
  • Jó munkahelyi légkör, szakmai támogatás
  • Multinacionális vállalati háttér
  • Versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Közétkeztetés, Üzemeltetés

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

6648 Csongrád

A "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk bérigényt tartalmazó szakmai önéletrajzát.