HumanCentrum Kft.

Értékesítési tanácsadó

Partnercégünk szeretné tovább színesíteni progresszíven gazdagodó partner-portfólióját – így Nyugat-magyarországi értékesítő csapatába egy CÉLTUDATOS ÉS TETTRE KÉSZ ÉRTÉKESÍTÉSI TANÁCSADÓT keres.

AZ INNOVÁCIÓ ÉS MEGBÍZHATÓSÁG PRESZTÍZSÉRTÉK

Partnercégünk innovatív technológiát, know-how-t, megbízható és ütőképes megoldásokat szállít komplex problémákra. Olyan széles látókörű értékesítőt keresünk, aki úgy mozgósítja az ügyfeleket, hogy egyúttal döntés-támogatóként is lelkiismeretesen mellette áll. Az ügyféllel szakértő konzultánsként képes magát elfogadtatni.

Főbb feladatok, munkák:

  • Random látogatások helyett valós igényekre építesz: úgy teremtesz kapcsolatot új ügyfelekkel, hogy a célirányos problémafeltáró képességedet latba vetve kideríted, hogy a termékek és szolgáltatások, mely kombinációja hozhat számottevő hatékonyságnövekedést számukra.
  • Agresszív sales helyett asszertív értékesítesz: alapos szakmaisággal hangolod össze az ügyfél egyedi prioritásait a cég érdekeivel – fő célod lelkiismeretesen feltárni a pontos kiindulóhelyzetet, hogy lendületet adhass a döntéshozóknak.
  • Céltudatos proaktivitással biztosítod a minőséget: állandó figyelemmel kíséred az ügyfelek fejlődését és releváns üzletpolitikáját. Kötelességednek érzed szemmel tartani, hogy a szolgáltatás hozza-e, amit ígértél. Eközben azt is pásztázod, hogy melyik megoldásra születik új igény, aminek az értékesítését párhuzamosan be lehetne indítani.
  • Te vagy a biztosítótű az ügyfél és a cég között – tisztában vagy a felelősséggel, hogy nem okozhatsz nekik csalódást. Bizalmi pozíciód teljes tudatában állsz a rendelkezésükre: emberként, mert neked is így evidens értékesítőként, ami szakmai ambíciódból fakad.
  • Tapasztalati úton tanulsz – gyűjtöd a személyes ügyféltalálkozók tanulságait. Értékeled, összegzed őket és képes vagy növekedési lehetőségekké alakítani, beépítve az értékesítési stratégiádba, hogy célegyenesbe tereld a lezárást.
  • Pontosság, időzítés és robbanékonyság: tudod, hogy Te lendíted az elméletből a gyakorlatba az ügymenetet. Tudod, hogy hosszú távon a siker kulcsa szakmai alázattal, lelkiismeretesen, de gyorsan cselekedni. Ezzel a szemlélettel képes vagy gond nélkül ajánlatot prezentálni és az adminisztrációt (tevékenység dokumentáció, meeting memo, CRM, pipeline adatbázis) is kisujjból kirázod.

Az álláshoz tartozó elvárások:

A SZEMÉLYISÉGED – A HITELESSÉGED FÉL SIKER:

  • Okosan érzed az ügyfelet – mert: a kiváló kapcsolatteremtő képességed párosul az értő racionalitással. Azért akarod megérteni és átérezni az ügyfelek helyzetét, hogy a legmegfelelőbb módon tudd megoldani a gondjukat.
  • Sokat látott intelligencia – mert a kompetens szakember így operál. Olyan tapasztalattal rendelkezel, ami lehetővé teszi számodra, hogy határozott, autentikus véleménnyel lépj fel és a megfelelő kulcskérdéseket tedd fel.
  • A türelmetlenség csodás – mert sikerorientáltság buzog benned! Eleve elutasítod a statikus helyzeteket, nincs gondod a kitartással és a fejlődéssel, mert „muszáj” állandó mozgásban tartanod az ügyeidet.
  • A lelkiismeretesség becsületbeli ügy: - mert azt szereted, ha A-tól Z-ig tiéd egy projekt, így biztosan tudod, hogy meglesz. Pont úgy, ahogy kell: a lehető legjobban! Partnercégünknél ráadásul a társosztályok feltétlen támogatását is megkapod a projektek tervezése és kivitelezése alatt.

AMIT HOZZ MÉG MAGADDAL:

  • B2B szolgáltatás értékesítésében szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat
  • IT/műszaki affinitás
  • Felhasználó szintű MS Office ismeret (Word, Excel, PPT; Excel fókusszal kalkulációkhoz)
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős határozatlan idejű szerződést
  • Változatos kihívásokat és folyamatos fejlődést – mert a megújulás az innováció alapja
  • Kapcsolatépítő rendezvények az ügyfelekkel
  • Támogató multinacionális munkakörnyezetet, egyértelmű kommunikációval, rugalmassággal és dinamikus döntéshozatallal
  • Komoly presztízsű munkát egy értékteremtő cégnél, ahol a viselt felelősséghez rengeteg lehetőség párosul
  • Hosszú távú, megbízható perspektívát – számítanak rád, cserébe ugyanígy te is számíthatsz rájuk
  • Rugalmas, önálló időbeosztást, Home Office-t – te vagy a saját főnököd, csak hozd a számokat
  • Versenyképes alapbért és motiváló bónuszrendszert – mert mindenki érdeke az, hogy tedd bele a munkába a szíved-lelked
  • Céges autót magánhasználatra, céges telefont

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Fejér megye, Tolna megye, Veszprém megye

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Tolna megye, Veszprém megye

Ha most az a kérdés dübörög a fejedben, hogy „mikor kezdjük végre?”, mert azonnal kivennéd a részed a kihívásból, akkor jelentkezz!