VIDEOTON HOLDING ZRt. - Ipari Park Vállalat

Épületgépész

 A VIDEOTON HOLDING ZRt. Ipari Park Vállalat legfőbb célja és feladata: partnerei fejlődéséhez, versenyképességének megőrzéséhez szükséges infrastruktúra szolgáltatások megbízható, költséghatékony és környezetet kímélő biztosítása.
Vállalatunk szerteágazó működési területe, tevékenységei, az eltérő szolgáltatási területek sokszínűsége, lehetőséget és teret kínálnak a változatos munkavégzéshez.
Társaságunk stabil hátteret, kiszámítható és tervezhető jövőképet kínál minden munkatársának.
Amennyiben szeretne tagja lenni egy lendületes csapatnak, ahol van lehetőség a folyamatos fejlődésre, új technológiák és eljárások megismerésére, várjuk jelentkezését.

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépészeti, energetikai berendezések, hálózatok üzemeltetésével, kapcsolatos műszaki- gazdasági feladatok ellátása.
  • Projektek előkészítése, megvalósításának koordinálása, ellenőrzése.
  • A vállalat gépészeti fejlesztésében aktív részvétel, javaslatok kidolgozása.
  • A szolgáltatás folyamatosságának biztosítása, az adódó gépészeti meghibásodások, üzemzavarok elhárításának koordinálása.
  • MIR, KIR rendszerek megfelelő működésének a biztosítása.
  • Felügyeleti rendszerek ellenőrzése, adatok kiértékelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú épületgépész, gépészmérnök, épületgépész technikus végzettség
  • Rendszerszemlélet
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Ügyfélorientált gondolkodás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Épület, kompresszor üzemeltetési területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kedvező juttatási csomag
  • Jó munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Üzemmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria, Céges üdülés, üdültetés

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Berényi út 72.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát!
Az önéletrajzban kérjük adja meg bérigényét!