Az ország vezető gépkölcsönző társasága a Profirent Gépkölcsönző Kft. www.profirent.hu, amely 1992 óta működik a piacon.

Országos lefedettségünket 17 telephellyel érjük el, termékkínálatunkban megtalálhatóak a legkisebb akkus csavarhúzók és a nagyobb földmunkagépek is. A gépkölcsönzésen kívül gépértékesítéssel és szervizszolgáltatással is foglalkozunk. Gépeink mellé kapcsolódó szolgáltatásokat is nyújtunk.

Ügyfeleink számos iparágból tevődnek össze, kezdve az építőipartól, a mezőgazdaságon át a filmiparig és a nagy rendezvényekig bezárólag.

Most Budapestre, Központi szervizbe keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Építőgép szerelő (Budapest)

Feladatok:

  • Építőipari felvonók telepítése
  • Építőipari gépek (felvonó, emelőgép, áramfejlesztő, vakológép, betonmaró, magfúrógép csörlő, szivattyú) javítása-karbantartása a szervizben és annak üzleti környezetében

Elvárások:

  • Szerelői végzettség (villanyszerelő és/vagy mechanikai szerelő)
  • Fizikai erőnlét, magasban való munkavégzési képesség
  • Rugalmasság, csapatjátékos hozzáállás
  • Felelősségvállalás, megbízhatóság, lojalitás

Előny:

  • Építőgépek javításában, karbantartásában szerzett tapasztalat
  • B és E kategóriás vezetői engedély
  • Alapvető számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Targonca vezetői jogosítvány (OKJ, NKH)
  • Hidraulikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • lendületes, fiatalos csapat
  • családias légkör
  • modern munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzések
  • biztonságos stabil háttér
  • hosszú távú együttműködés
  • céges mobiltelefon
  • évente több céges rendezvény, ahol a tanulás és a szórakozás is helyet kap

Munkavégzés helye:

  • Budapest, szükség esetén változó

A munkakezdés várható időpontja:

  • azonnal

A kiválasztás menete:

    Küldje el pályázatát (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz) bérigény megjelölésével 2019. október 18-ig.

    Mi minden pályázatot elolvasunk, és amennyiben megfelel az elvárásainknak, jelentkezni fogunk az Ön által megadott elérhetőségek egyikén.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató, melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció, valamint a bankkártyás fizetéssel összefüggő adattovábbítás adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.