Építészmérnök, építőmérnök

Samsung Engineering Magyarország Kft.

Göd

Legyél Te a Samsung Engineering új kollégája!
Sürgősen keresünk új kollégát

ÉPÍTÉSZMÉRNÖK, ÉPÍTŐMÉRNÖK

munkakörbe, gödi telephelyünkre.

Főbb feladatok:

  • Együttműködés alvállalkozó cégekkel
  • Helyszíni irányítás: a telephelyen dolgozók, minőségellenőrzéssel kapcsolatos munkáinak irányítása (anyagellenőrzés/építési ellenőrzés stb.)
  • Dokumentációk készítése és áttekintése az építkezéssel kapcsolatban

Elvárások:

  • Legalább B1-es szintű angol nyelvtudás – a külföldi főnökökkel és kollégákkal napi szinten kell kommunikálni
  • Építészmérnöki/építőmérnöki diploma
  • Tapasztalat nem elvárt

Amit mi tudunk nyújtani:

  • Érdekes és változatos munkák
  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközi környezet
  • Budapestről és a környező városokból való utaztatás, amennyiben az illetőnek nincsen jogosítványa vagy autója

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök

A lenti „Jelentkezés” gombra kattintva tudsz az állásra jelentkezni. Kérlek, az angol nyelvű önéletrajzodat küldd el nekünk, a külföldi vezetők nem tudnak magyarul.

Göd