MÉRNÖKI tervezői tevékenységgel foglalkozó

magyar tulajdonú, budapesti székhelyű cég, III. kerületi irodájába

építész rajzoló / szerkesztő

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Felméréseken való részvétel
  • Építészeti dokumentációk készítése
  • Felmérési-, koncepció-, vázlat-, engedélyezési-, tender-, kiviteli tervek, szerkezeti részletrajzok szerkesztő feladatainak ellátása építész tervezőkkel való szoros együttműködésben

Elvárás:

  • Építész végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Magabiztos, haladó szintű ArchiCAD ismeret
  • 3D épületmodellezésben való jártasság
  • Proaktív, fejlődés iránt elkötelezett hozzáállás
  • Felhasználói szintű Microsoft Office (Excel, Word stb.) ismeret
  • Precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Önállóság és csapatban való együttműködés

Előny:

  • BIM alapú tervezésben való jártasság
  • Látványtervező szoftverek ismerete (Cinema 4D+Vray, Lumion, Artlantis),
  • TERC költségvetés készítő program ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Teljes- vagy részmunkaidő
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Felszerelt, igényes munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés
  • Továbbképzési támogatás
  • Minőségi, változatos, nagy projektekben való részvétel kezdetektől a megvalósulásig

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki rajzoló

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Fényképes önéletrajzot, nettó bérigény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Társaságunk tevékenységéről a perfektumcsoport/hu honlapon tájékozódhat.