Az Alpine biatorbágyi székhelyén 1999 óta gyárt multimédiás eszközöket prémium kategóriás
autókba. Vállalatunk 100%-ban japán tulajdonú, hírneve az információs és kommunikációs
eszközök terén egyet jelent a kiváló minőséggel. Tehetséges, lendületes csapatunkba az alábbi
munkakörbe keresünk új munkatársat:

EPC (Alkatrész központ) RAKTÁROS/TARGONCÁS

Munkakörhöz tartozó feladatok:

Beérkező áruk átvétele
Megrendelésre történő áruk előkészítése, csomagolása és ellenőrzése szedési lista alapján
Az EPC koordinátor által elkészített dokumentumok elhelyezése a csomagokon
Alkatrészek mozgatása az alapanyag raktár és az EPC raktár között
Leltározás

Elvárások:

Alapfokú végzettség
Alapszintű számítástechnikai ismeretek
Előnyt jelent:

Műszaki érdeklődés,
Logisztikai szakirányon szerzett
végzettség,
Targoncás jogosítvány

Amit kínálunk:

Versenyképes juttatási csomag, kafetéria, fejlődési lehetőség, ingyenes tréningek, nemzetközi projektekben való részvétel,
egészségügyi szűrővizsgálatok, teljesítmény bónusz, ingyenes vállalati
buszjáratok, vagy bejárás támogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmedet, kérjük magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el.