Y Generáció Iskolaszövetkezet

Energy Cost Forecasting Intern

Főbb feladatok, munkák:

Nemzetközi energia gazdálkodási területen tevékenykedő partnerünk részére keresünk Energy Cost Forecasting Intern pozícióba diák munkatársat. Ha érdekel egy vállalat elemzőinek munkája, hogy is néz ki a mindennapjuk, szeretnél fejlődni tanulmányaidban és tapasztalatot szerezni itt a helyed! A legfontosabb elvárás a magabiztos angol nyelvtudás és az erős Excel ismeret. Feladatid lesznek: beérkező adatok Excel táblázatba és belső rendszerbe való rögzítése, különböző osztályok munkájának segítés – magyar és angol nyelven

Az álláshoz tartozó elvárások:

18 év felett; Aktív nappali vagy passzív hallgatói jogviszony; Angol nyelvtudás (felsőfok); Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny; Jó problémamegoldó készség; Kiváló monotónia tűrés; Magabiztos MS Office ismeretek; Precizitás; Erős Excel tudás

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

1131 Budapest

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!