A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából.

ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK (AUTÓPÁLYA ÉPÍTÉS)

(Job-ID: req37018)

Feladatok

  • útépítési projektek műszaki előkészítési, (irodai) felmérési feladatainak elvégzése műszaki előrehaladás nyomon követése és vezetése
  • alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, műszaki ellenőrzése, kiértékelése
  • alvállalkozói szerződések műszaki tartalmának összeállítása
  • szerződések előkészítésében való aktív részvétel, szerződések nyomon követése
  • alvállalkozói teljesítmények nyomon követése, teljesítés igazolások összeállítása
  • saját teljesítések nyomon követése, egyeztetés a megrendelővel
  • kalkulációk, ajánlatok összeállítása, műszaki egyeztetés
  • versenyeztetés során felmerült műszaki kérdések tisztázása
  • tervek felülvizsgálata, tervezői egyeztetés

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú végzettség (építőmérnök)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • ELŐNY: építőipari előkészítő munkakörben szerzett legalább egy éves munkatapasztalat
  • ELŐNY: veszprémi vagy Veszprém környéki lakhely

A közlekedésépítési szervezet nagylétesítmények (autópálya építés) területére, aktuálisan veszprémi projektirodánkba keresünk egy elhivatott, a monotonabb feladatoktól sem idegenkedő, jó problémamegoldó képességgel rendelkező ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK munkatársat. Az előkészítő csapat tagjaként részt vesz az útépítési projektek ajánlatainak elkészítésében. Munkája során egy, a STRABAG által fejlesztett műszaki kalkulációs szoftvert fog használni, amelyhez elengedhetetlen a számítástechnikai affinitás. Az ideális jelölt rendelkezik 1-2 év szakmai tapasztalattal, és nyitott arra, hogy alaposabban megismerje az útépítési projektek előkészítésének és kivitelezésének folyamatait. Az elsősorban adminisztratív munka pontos és felelősségteljes hozzáállást kíván. Ha Ön pályakezdő építőmérnök, az sem akadály. Ebben a munkakörben összetett építőtechnológiai beruházások előkészítését és megvalósítását sajátíthatja el, és megismerhet egy komplex műszaki kalkulációs programot. A szoftver használatát saját konszern akadémiánk tanfolyamán fogja megtanulni. Ha lakhelye nem a projekt környékén van, cégünk helyben tud lakhatást biztosítani, kollégánk számára a munkavégzéshez mobiltelefont és notebook-ot biztosítunk. Ha fontos Önnek a biztonság és a szakmai kihívásokkal teli munkavégzés, várjuk jelentkezését.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veszprém

STRABAG ÉPÍTŐ KFT
Tóth Andrea Anna
Gábor Dénes utca 2. Infopark D ép.
H-1117 Budapest

strabag. hu