ARTTECH PLUS KFT.
  • A budapesti székhelyű Arttech Plus Kft több éve meghatározó szereplője az építőipari piacnak a budapesti régióban. Fő profilunk belsőépítészeti generálkivitelezés, elsősorban irodaházak belső kialakítása, lakások belsőépítészeti megoldása, megvalósítása.

  • Előkészítő mérnök

    Főbb feladatok, munkák:

      • alvállalkozókkal való kapcsolattartás
      • anyagrendelés, fuvarszervezés
      • pályázatok műszaki előkészítése
      • tervezői költségvetés beárazása, költségvetés készítés
      • árkalkulációk készítése,
      • mennyiségi és költségszámítások készítése
      • alvállalkozói és beszállítói ajánlatok beszerzése, pályáztatása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felsőfokú végzettség (építőmérnök/építészmérnök)
      • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Office, AutoCAD)
      • tanulási és szakmai fejlődési vágy
      • megbízhatóság, terhelhetőség
      • pontos és precíz munkavégzés
      • angol nyelvtudás
      • Jó szervezőkészség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • B kategóriás jogosítvány ( nem feltétel)

    Amit kínálunk:

      • Stabil háttér, kulturált munkakörülmények.

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Műszaki előkészítő
    • Mérnök
    • Építőmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1037 Budapest, Góbé utca 19.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon