Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Közétkeztetési és catering területen működő piacvezető magyar nagyvállalat pályázatot hirdet

Élelmezésvezető

munkakörbe

Feladatai:

  • Nagyüzemi konyha vezetése, legalább 3000 ebédadag / nap kapacitás
  • Napi termelés, diétás ételkészítés felügyelete
  • Étlaptervezés
  • Árurendelés
  • Kapcsolattartás a megrendelő intézményeivel
  • Adminisztráció koordinálása
  • Felmerülő helyzetek kezelése
  • Időszaki elszámolások készítése

Elvárások:

  • 5 éves a közétkeztetés területén, óvodák, iskolák, szociális intézmények ellátása során szerzett gyakorlat
  • élelmezésvezetői végzettség és gyakorlat
  • határozott, agilis, proaktív személyiség
  • kiváló vezetői képesség
  • jó kommunikációs készség
  • gyakorlat csapat vezetésében
  • nagy munkabírás

Előny:

  • vendéglátóipari szakirányú felsőfokú végzettség
  • dietetikus szakképesítés
  • konyhai szoftver ismerete

Az ideális pályázó:

  • energikus, határozott, jól kezeli a stressz-helyzeteket
  • kapcsolatteremtő és probléma-megoldó képessége kiemelkedő

Amit kínálunk:

  • folyamatos kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör
  • versenyképes fizetés
  • fejlődési lehetőség, karriercélok
  • hosszú távú, stabil munkahely, megbecsülés

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Közétkeztetés, Üzemeltetés
  • Vendéglátás, Idegenforgalom vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzát és motivációs levelét küldje el az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva.

Tájékoztatjuk, hogy a profession.hu Kft. álláshirdetési szolgáltatásait - beleértve az anonim álláshirdetés szolgáltatását - a www.profession.hu oldalon jelenleg a "Szerződő partnereink" aloldalon (elérhető 2015. augusztus 24-től) felsorolt partnereink veszik igénybe, így pályázati anyaga, önéletrajza bármelyikük részére megküldésre kerülhet.

Az anonim álláshirdetésre való jelentkezés kockázatai:
  • pályázati anyagát, önéletrajzát más személyek, akár a jelenlegi munkaadója is láthatja;
  • személyes adatait nem tudja nyomon követni, nem tudhatja meg, kik kapták meg pályázati anyagát, de jogosult a pályázati anyagának, - önéletrajzának törlését kérni a következő módon.
    A kérelmet az ugyfelszolgalat@profession.hu e-mail címre kell megküldeni az anonim álláshirdetés eredeti azonosítójával (ID) együtt. A Társaság a kérelmet továbbítja a munkáltató/hirdető részére. Kérjük, az eljárás menetéről előzetesen részletesen tájékozódjon az Adatkezelési Tájékoztató II. fejezet 3. pontjából.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Élelmezésvezető
  • Rövid pozíció név: Élelmezésvezető
  • Hirdető cég: Magyar közétkeztetési és catering cég
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Nagyüzemi konyha vezetése, legalább 3000 ebédadag / nap kapacitás Napi termelés, diétás ételkészítés felügyelete Étlaptervezés Árurendelés Kapcsolattartás a megrendelő intézményeivel Adminisztráció koordinálása Felmerülő helyzetek kezelése Időszaki elszámolások készítése
  • Elvárások: 5 éves a közétkeztetés területén, óvodák, iskolák, szociális intézmények ellátása során szerzett gyakorlat élelmezésvezetői végzettség és gyakorlat határozott, agilis, proaktív személyiség kiváló vezetői képesség jó kommunikációs készség gyakorlat csapat vezetésében nagy munkabírás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-09