MAGNETEC-UNGARN KFT. (MAGNETEC-UNGARN KFT)

Az 1989-ben Gyöngyösön alapított Magnetec-Ungarn Kft. a német tulajdonú cég gyártó központja. Cégünk termékeit az anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesíti, legnagyobb részben az Európai Unióban. A Magnetec-Ungarn Kft. termékei induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben, megújuló energiatermelésben és az elektromos autók piacán.

Bővülő csapatunkba

Elektromos karbantartó

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    Javítási, karbantartási feladatok ellátása

    Épület és termelő gépek karbantartása

    Üzemzavarok gyors és hatékony megszüntetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Középfokú szakirányú végzettség (elektromos szakterületen)

    Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

    Többműszakos munkarend vállalása

    Épület, illetve termelő gépek karbantartásában szerzett tapasztalat

    Jó problémamegoldó, problémafelismerő készség

    Önálló, precíz munkavégzésre való alkalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Érettségi előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

    Cafeteria

    Változatos feladatok, szakmai kihívások

    Támogató csapat, fejlődési lehetőség

    Kellemes munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

3200 Gyöngyös

A "Jelentkezem" gombra kattintva, kérjük csatolja önéletrajzát, hogy minél előbb felvehessük Önnel a kapcsolatot!