Eladó-pénztáros Fressnapf Fót Áruház

Hirdetés szövege:

    Eladó-pénztárosokat keresünk Fót Áruházunkba!

    Az ideális jelölt:

    • érdeklődik a kisállattartással kapcsolatos feladatok iránt
    • rendkívüli munkabírással és terhelhetőséggel rendelkezik
    • képes gyorsan alkalmazkodni, precíz és pontos
    • kereskedelmi szakképesítéssel rendelkezik

    Feladatai:

    • A vásárlók választásainak segítése, tájékoztatás a termékekről, a saját márkás termékek ajánlásával, árukapcsolási javaslattal
    • Az áruház termékeinek értékesítése az eredményesség növelése
    • Szolgáltatás, szaktanácsadás nyújtása a vásárlóknak
    • Vásárlók problémáinak, reklamációinak kezelése
    • Áru esztétikus és szakszerű kihelyezése és kezelése, áruátvétel
    • A vásárolt termékek mennyiségi, minőségi és ár szerinti azonosítása, ellenőrzése
    • Pontos, precíz pénzkezelés, a különböző fizetési módok szakszerű kezelése, számlaadás
    • A fizetési eszközökkel történő visszaélések megakadályozása

    Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelem, bónusz
    • dolgozói kedvezmény
    • dinamikus csapat
    • változatos és érdekes munkakör modern munkakörnyezetben
    • belső képzéseken való részvételi lehetőség

    Előny:

    • targoncavezetői (elektromos targonca típusvizsga) szakképesítés

    Elérhetőség:

    E-mailen: a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával

    Postai úton: Fressnapf-Hungária Kft., HR osztály,
    1097 Budapest Könyves Kálmán krt. 11/C
    Népliget Center A épület 4. emelet

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2151 Fót, Fehérkő utca 1.