Dolgozz az Etele Pláza mozijában-Diákmunka

Bruttó 1 350 - 2 350 Ft/óra

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1119 Budapest, Etele út 12.

  • A bruttó bér 2022. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 433.700 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved. A 433.700 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.
    A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
    A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Főbb feladatok, munkák:

  • Jegykezelés
  • Pénztárgép kezelése
  • Büfés, jegypénztáros feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Vidám, lendületes, vendég-orientált, udvarias, segítőkész személyiség
  • Heti min. 20 munkaóra vállalása hosszú távon
  • EÜ kisköny (amennyiben nincs, segítünk az elkészítésében)
  • Heti min. 1 záró műszak vállalása (akár csak pénteken/szombaton)
MUNKAIDŐ
H-V között, 6-8-10-12 órás műszakokkal

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Korábbi kasszás tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Vendéglátás, Idegenforgalom vezető
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Hostess/Host, Animátor

A "jelentkezem" gombra való kattintás után kérem, csatolja önéletrajzát!