Étteremvezető-helyettes

  • Cég neve

    VAP MAGYARORSZÁG KFT.

  • Munkavégzés helye

    1023 Budapest, Bécsi út 33-35.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A teljes étterem szakmai felügyelete, irányítása, gazdaságos üzemeltetésének biztosítása - az étteremvezető közvetlen irányítása alatt.

Elvárások

  • legalább 1 éves vendéglátásban szerzett tapasztalatod van, és már bizonyítottál, hogy megvan benned a "vezetői véna",
  • vendégközpontú attitűddel rendelkezel, aki képes önálló döntést hozni és jó problémamegoldó,
  • nem riadsz vissza a váratlan helyzetektől.

Előnyt jelent

  • kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • munkavédelmi végzettség vagy ismeretek,
  • HACCP tréningen szerzett ismeretek.

Amit kínálunk

  • Heti 40 órás munkavégzés (kötelező túlórák nélkül, 5x8 órában!)
  • Családias, kiemelkedően humánus vállalati kultúra,
  • Fiatalos, vidám csapat,
  • Versenyképes, bejelentett jövedelem,
  • Személyzeti étkezés,
  • Előre egyeztetett heti beosztás rugalmas off-kérelmi rendszerrel,
  • Hosszú távú karrier lehetőség és folyamatos szakmai fejlődés.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Ami minket jellemez: nemzetközi háttér rendelkező, 17 éve stabilan a magyar piacon lévő étteremhálózat, amely egy mediterrán környezetben ad otthont minden korosztálynak és alkalomnak, fiatalokból álló vezetői csapat irányítja és folyamatos technikai megújulás jellemzi.

Ha szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, küldd el magyar nyelvű fényképes önéletrajzod bérigény megjelölésével, és jelentkezz!