Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Geodis az SNCF tulajdonában álló, a világ 67 országában működő, 38.000 főt foglalkoztató, dinamikusan fejlődő, logisztikai szolgáltató vállalat. Budapesti irodánkba tehetséges és motivált kollégát keresünk

Disztribúciós munkatárs

    pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

  • Nemzetközi szállítások nyomon követése
  • Az adott régiókra / raktárakra vonatkozó rendelések kezelése
  • A tranzit idők, valamint a kiszállítási határidők betartásának biztosítása
  • Amennyiben az adott fuvarra, vagy szolgáltatásra nincs megállapodott díj, árajánlat kérése
  • A fuvar adatainak rögzítése
  • Napi riportok készítése MS Excel használatával
  • Napi kapcsolattartás gyárakkal, szállítmányozókkal és a Geodis raktáraival
  • Első szintű eszkalációs pont a többi disztribúciós munkatárs részére

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Angol nyelvtudás tárgyalóképes használata,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office),
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Logisztikai szakirányú végzettség,
  • Logisztikában szerzett többéves tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Szállítmányozó

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérjük, szíveskedjen Önéletrajzát a "Jelentkezem" gomb segítségével elküldeni.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Disztribúciós munkatárs
  • Rövid pozíció név: Disztribúciós koordinátor
  • Hirdető cég: Geodis Calberson Hungaria Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Nemzetközi szállítások nyomon követése Az adott régiókra / raktárakra vonatkozó rendelések kezelése A tranzit idők, valamint a kiszállítási határidők betartásának biztosítása Amennyiben az adott fuvarra, vagy szolgáltatásra nincs megállapodott díj, árajánlat kérése A fuvar adatainak rögzítése Napi riportok készítése MS Excel használatával Napi kapcsolattartás gyárakkal, szállítmányozókkal és a Geodis raktáraival Első szintű eszkalációs pont a többi disztribúciós munkatárs részére
  • Elvárások: Angol nyelvtudás tárgyalóképes használata, Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office), Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-09
Állás, munka még: Geodis Calberson Hungaria Kft.>