Nexi Central Europe, a. s. Magyarországi Fióktelepe logo

Logisztikai munkatárs

  • Cég neve

    Nexi Central Europe, a. s. Magyarországi Fióktelepe

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Finomelektronikai készülékek (POS terminálok) tesztelése, feljavítása, tisztítása
  • Raktárkezelés, leltározás, az eszközök és kiegészítőik készletének követése és szinten tartása. Az elektronikai készülékek teljes életciklus procedúrájának támogatása, gyártási szám alapú követése
  • Bejövő és kimenő áruk befogadása, csomagolása, kiadása, fuvarok megszervezése
  • Fogyáskövetés, belső megrendelések feladása
  • Egészségügyi, biztonsági és tisztasági előírások betartása és betartatása
  • Technikusok munkájának támogatása, adminisztráció, riportolás

Elvárások

  • Technikai beállítottság, precizitás, tanulásra és fejlődésre való hajlandóság
  • Raktári folyamatok alapszintű ismerete
  • MS Office eszközök legalább alapszintű használata, Excel haladóbb használata
  • Angol alapszintű írásbeli és szóbeli nyelvtudás
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • Legalább egy év logisztikai és raktározási tapasztalat
  • Logisztikai és szerviz operációs folyamatok ismerete
  • Elektromossági alapismeretek, elektronikai eszközök ismerete, szerelés, szerviz tapasztalat

Amit kínálunk

  • Tiszta, rendezett, légkondícionált, elektronikai eszközök tárolásának és biztonsági előírásoknak megfelelő raktári és irodai környezetben való munkavégzés
  • Könnyű fizikai munkával vegyített irodai munka, sok fejlődési lehetőséggel
  • Irodai törzsidőhöz alkalmazkodó, hétfőtől péntekig, egy műszakos munkarend, túlóra nélkül
  • Biztos bérezés, megbízható munkahely, határozatlan idejű szerződés
  • Vidékről munkába járás támogatása
  • Külföldi telephelyeken való egynapos munkavégzések támogatása
  • Nyelvi képzések támogatása
  • Cafeteria, éves bónusz

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Nexi cégcsoport Európában vezető szerepet tölt be a pénzügyi intézmények, központi bankok, vállalatok és az állami szektor technológiai infrastruktúráinak és szolgáltatásainak tervezésében, létrehozásában és menedzselésében, a kártya- és kereskedői megoldások, a digitális fizetési megoldások és a tőkepiac területén több mint 50 országban.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát.