MISZ Műegyetemi Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Vevőszolgálati munkatárs

Hullámpapír alapú csomagolóeszköz-gyártással foglalkozó, multinacionális partnerünk keresi új vevőszolgálati adminisztrátor munkatársát.

Munkavégzés helyszíne: Budapest XXI. kerület
Kezdés ideje: azonnal
Munkaidő: eleinte heti 2×6 óra, későbbiekben heti 3×6 óra
Fizetés:  bruttó  1 480  Ft/óra

Főbb feladatok, munkák:

  • Aktív vevők és érdeklődők ellenőrzése, dokumentálása;
  • Excel táblázatok kezelése, összevetése, kiegészítése, ellenőrzése;
  • Cikktörzsekben való árak átírása;
  • Visszaigazolások kiküldése a vevőknek;
  • Lefűzés, archiválás;
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív, vagy 25. életév betöltése előtt passzív hallgatói jogviszony;
  • PC ismeretek, Microsoft Excel használata;
  • Angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Diákmunka
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

1215 Budapest

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva tudsz a neved, telefonszámod, e-mail címed megadásával, a betölteni kívánt pozíció megjelölésével és önéletrajzod csatolásával.