Diákmunka - Szállodai autórendező és londiner

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest VII. kerület

Feladatok:

- Vendégek és a látogatók szívélyes fogadása, a szállodáról alkotott első benyomás kialakítása.
- Biztosítani kell a kocsifeljáró akadálytalan használatát, valamint a mélygarázsban koordinálni a parkoló autókat.
- Csomagok, bőröndök hordása a lobbyba vagy a csomagszobába.

Elvárások:

- Angol nyelvismeret szükséges a munkakör betöltéséhez,
- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
- Jó fizikum.

Amit kínálunk:

Kellemes, fiatalos környezet és stabil, hosszú távú munkalehetőség várható.
Bérezés:
1600 Ft/óra

Egyéb információ

Budapest belvárosában elhelyezkedő 5 csillagos superior apartmanszállodába keresünk kocsirendező kollégát.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.